пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

Рекомендації педагогічним працівникам

Коротко охарактеризуємо концептуальні підходи до реалізації технології та певні рекомендації щодо її втілення. Найсприятливіша технологія роботи з мультфільмами передбачає формування у дітей таких умінь: • організовано й усвідомлено сприймати інформацію; • спостерігати, класифікувати, обирати; • аналізувати й резюмувати отриману інформацію; • усно висловлювати думки щодо побаченого. Це зумовлено певними причинами. По-перше, тому що екранi засоби для сучасної дитини є звичайними й улюбленими, зустріч iз ними приносить їй радість. По-друге, використання відео в навчанні мови та розвитку мовлення допомагає й дорослому розкривати свої твopчi здібності. По-трете, використання екранних засобів дає змогу дорослому розширити варіативність ситуації у межах відпрацьованої лексико-граматичної теми (якщо йдеться про організований процес навчання), приносячи щоразу щось нове, що викликає iнтepec у дитини i дає імпульс для вербального висловлювання. А отже, дає змогу пoвнiшe здійснювати комунікативну спрямованість процесу навчання мови й розвитку мовлення.
Потрібно забезпечити методично грамотне введення інформаційнокомунікаційних технологій у роботу з дошкільниками, щоб комп’ютер був засобом розвитку у дітей творчого мислення та реалістичного сприйняття світу.
 Спілкування з комп’ютером викликає в дітей жвавий інтерес, спочатку як ігрова діяльність, а потім і як навчальна. Цей інтерес лежить в основі формування таких важливих структур, як пізнавальна мотивація, довільні пам’ять й увага, адже саме ці якості забезпечують психологічну готовність дитини до навчання в школі

Немає коментарів:

Дописати коментар